Kurumsal

Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle 2005 yılında kurulan Adıyaman’ın ilk özel hastanesi olan,Adıyaman Özel Sevgi Sağlık Hizmetleri Tic. Ve San A.Ş, modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam ediyor. Her alanda sunduğu yüksek kalitede hizmet, hasta sayısını ve talebi artırmakta; artan talep hastalarımıza olan sorumluluğumuzu yükseltmektedir. Küçük bir tıp merkezi olarak 2005 yılında başlayan hikâyemiz 2012 yılında hastane olarak, konusunda uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla, 7.000 m2 açık alan ve 6.300 m2 kapalı alanda hizmet sunmaktadır. Geldiğimiz noktanın gururu, bizi daha fazla çalışmaya yöneltmekte, hedeflerimizin çıtasını yükseltmektedir. Önceliğimizin, hastamızın bize duyduğu GÜVEN olduğunu unutmadan yolumuza devam ediyoruz.

Misyonumuz

En ileri bilgi ve teknolojinin yeterli düzeyde ve konforlu bir ortamda sunulduğu, hasta odaklı bir hastane işletmeciliği ile örnek bir model oluşturan, bölgesel düzeyde tanınan ve tercih edilen, hasta ve çalışan memnuniyetinin en üst düzeye ulaştığı mükemmel tıbbi bakım hizmetleri ile konforlu otelcilik hizmetlerinin birbirini tamamlayacak şekilde sunulduğu, lider bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Güncel tanı ve tedavi yöntemleri kullanara, toplam kalite yönetimi anlayışı ile toplumun değerlerine saygılı sağlık hizmeti sunarak tercih edilen bir sağlık grubu olmak. Modern çağın gereklerine ve memleket gerçeklerine uygun, süratli, disiplinli, üstün kaliteli ve ekonomik bir hastane işletmeciliği sağlamak. Sağlık Bakanlığı mevzuatları doğrultusunda; Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirip, geliştirmek hasta ve çalışan güvenliğini sağlamak, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutmak, bilimsel veriler doğrultusunda güvenilir, ekonomik, hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.

Başkanın Mesajı

Güzel Adıyaman’ımız sağlık sistemine katkıda bulunmaktan onur duymaktayız. Kaliteli sağlık hizmetini, özel hastanecilik zihniyetiyle tüm halkımıza sunmak, mutlu, güler yüzlü bir topluma ulaşmak, hastanemiz kapısından giren tüm vatandaşlarımıza en iyi , hızlı hizmeti sunmak ana görevimizdir.

Konusunda uzman doktorlarımız ile güler yüzlü personellerimiz, son teknolojik cihazlarımız ile donatılmış hastanemiz hizmetinizdedir.
Sağlıklı Günler Dileriz…

Mehmet Dal
Yönetim Kurulu Başkanı

Özel Park Hospital Adıyaman

Yöneticilerimiz

Mehmet DAL

Yönetim Kurulu Başkanı

Derviş DAL

Yönetim Kurulu Üyesi

Op. Dr. Ali TUTUŞ

Başhekim Yardımcısı

Op. Dr. Ümit TOLU

Başhekim Yardımcısı